21
اکتبر

پیدا کردن سیاره ایی دارای حیات در فضا چگونه است؟

سیاره

سیاره

جستجو برای زندگی ممکن است از تماس طبیعت کمک بگیرد. ستاره شناسان می توانند یاد بگیرند که چگونه از آبهای زیرزمینی اقیانوس، از ماههای یخی مانند انسلادوس زحل استفاده کنند.

فضاپیمای آینده ممکن است نمونه هایی از انسلادوس را از بین ببرد. بدست آوردن آنچه انتظار می رود، روی حیله و تزویر است: سخت است که در آزمایشگاه های مبتنی بر زمین تکثیر شود. رالف لورنز، دانشمند سیاره ای در دانشگاه جان هاپکینز، فضانوردان آزمایشات طبیعی را در جریان آب به فضا انجام داده است، در 17 اکتبر در نشست انجمن نجوم آمریکا در پروو، یوتا

 

بحث های نادر از فاضلاب فصلی در ادبیات علمی کمیاب است. لورنز میگوید: “بسیار سخت است که این مطالب را به دست بیاورید، که مأموریت های آینده را برای قمرهای زحل حل می کند. “من نمی دانم که آیا جامعه فضایی انسانی در مورد آن فریاد می زند.”

 

اما سرنخ ها وجود دارد. به عنوان مثال، در طول پرواز 1984 شاتل فضاپیمای دیسکاوری، شاتل 60 سانتیمتر از یک دریچه سوخت سلولی رشد کرد. این فرایند می تواند به این نکته اشاره کند که ذرات یخ بزرگ چه مقدار می توانند رشد کنند.

در سال 1996، فضاپیما فضایی فضایی ژاپن، از فضاپیمای فضاپیما Endeavor از مدار خارج شد و نشانهای از فسفر و گوگرد را نشان داد. آنهایی که ممکن است از ذرات یخ ادراری که از Endeavor که در فضاپیمای باران باران شنیده شده اند، بوده اند. تجزیه و تحلیل منتشر شده در سال 2000 در پیشرفت های تحقیق فضایی پیشنهاد شده است. این ممکن است خبر خوب برای پیدا کردن بیولوژیک در انسلادوس باشد – مولکول های مرتبط با زندگی می تواند در یخ از انبوه حفظ شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility