20
اکتبر

قوانین برای محافظت از مغزها باعث می شود که مغز ها نابود شوند – در نهایت

حفاظت از سر

حفاظت از سر

برای محافظت از خطرات احتمالی، تا سال 2014، تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا قوانینی را برای محافظت از ورزشکاران جوان به اجرا در آوردند. محققان در 19 ژوئن در مجله ی بهداشت عمومی آمریکا، روزانه بیش از 2/5 سال بعد از این قوانین به کتابها رفتند، در بین ورزشکاران دبیرستانی تکرارهای تکراری شروع شد.

محققان دادههای احتمالی را از سالهای 2005 تا 2016 بررسی کردند که در یک سیستم آنلاین برای آسیبهای ورزشی از یک نمونه نمونه ملی از دبیرستانهای ایالات متحده جمعآوری شد. تقریبا حدود 2.7 میلیون گزارش شده در این زمان رخ داده است – میانگین سالیانه 39.8 ضربه در هر 100000 بار یک بازیکن در میدان برای تمرین یا بازی – در میان ورزشکاران در نه ورزش: فوتبال، بسکتبال، فوتبال، بیس بال و یا کشتی برای پسران، و بسکتبال، فوتبال، سافتبال و والیبال برای دختران.

به طور کلی، میزان ضربه های جدید و تکراری قبل از اجرای قوانین آسیب مغزی صعود شد و بلافاصله پس از آن افزایش یافت. نویسندگان می گویند، اما پس از گذشت 2.6 سال از قوانین، میزان انفجارهای مکرر تقریبا 10 درصد کاهش یافت. تکان های جدید نشان داد که رکود ناگهانی شروع به کار 3.8 سال پس از قانون

اکثر قوانین جدید نیاز به تحصیل در مورد علائم و علائم نارسایی ورزشکاران، مربیان و والدین دارند. بنابراین آگاهی بیشتری نسبت به علائم و نه افزایش واقعی در صدمات ممکن است در پشت افزایش اولیه در تراکم گزارش شده در دوره پس از مقررات باشد. و کاهش سقط های مکرر ممکن است به علت مقررات قوانین است که ورزشکاران را پس از ضربه مغزی از میدان خارج می کند و آنها را تا زمان تأیید توسط یک ارائه دهنده پزشکی متوقف می کند.

محققان می گویند، در حالی که روند نشان می دهد که قوانین تاثیر می گذارد، اقداماتی که بر جلوگیری از تکان خوردن تمرکز می کنند – نه تنها اقدامات پس از اتخاذ اقدامات لازم

برچسب‌ها:, , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility