6 نکته مفید برای مراقب از پا

اکثر ما تمایل به نادیده گرفتن پاهای خود داریم و تا زمانی که شروع به درد نکند فکری برایش نمی کنیم . نگاهی به چند راهنمایی مفید برای حفظ آنها در شکل بالا.

چند بار این عبارت را شنیده اید “آه، درد های درد من”؟ احتمالا خیلی زیاد است، اما متأسفانه بسیاری از ما تمایل به نادیده گرفتن پاهایمان را نداریم تا آنها شروع به درد کنند. خب، اجازه بدهید دوباره آن را بفهمم ما از راه خود بیرون میرویم تا پاهایمان را زیبا نگاه کنیم، این برای اطمینان است. پدیکور، آخرین ناخن لهستانی، انگشتر پا و کفش کامل می تواند پاهای عادی ما را به حالت مد واقعی تبدیل کند. اما آیا ما واقعا از پاهای ما مراقبت می کنیم یا فقط تلاش می کنیم آنها را جذاب تر کنیم؟ اجازه دهید نگاهی به چند نکته آسان برای نگه داشتن پا و tootsies در شکل بالا نوک.

آیا می دانید که پاهای ما شامل 26 استخوان، عضلات، رباط ها و تاندون ها است؟ اگر مجموع قطعات را خراب کنید، آنها کاملا پیچیده هستند. در مورد آن فکر کنید، با هر گامی که ما پایهای فقیرانه ما را برآورده می کنیم تا تاثیر کامل وزن بدن ما را جذب کنیم. نه تنها این، بلکه ضروری است که به ما کمک کند تا تعادلمان را حفظ کنیم و به ما ثابت کنیم. این یک شاهکار ساده نیست! (بدون ذکر در نظر گرفته شده است.) خط پایین این است: ما باید از پاهای خود مراقبت کنیم. البته، با داشتن یک پدیکور خوب و لهستانی کامل است، اما چیزهای دیگری هم وجود دارد که همه ما می توانیم انجام دهیم تا پاهایمان را خوب نگاه داشته و به کار خود ادامه دهند.

در اینجا راهنمایی های برتر تتو من برای اضافه کردن به رژیم زیبایی شما وجود دارد.

مراقبت از پا ایمن
نکته بالا # 1: مناسب کامل را پیدا کنید

من اولین کسی هستم که اعتراف میکنم که پاهایم را به کفشهایی که بسیار ناراحتکننده بود، واقعا دردناک میبینم، همه به نام مد. من رکوردی را اعلام کرده ام که کفش های زیبا نباید راحت باشند. اما این خیلی بد است اگر کفشهایمان را پوشانده باشیم که در همه جا اشتباه و راحت هستند، ما به طور بالقوه باعث ایجاد ناراحتی و صدمه به پاهایمان می شویم. فکر می کنم درد، تلخ، کولوس، انگشتان دست و پا، ذرت و حتی چکش پا. این شرایط را می توان بوسیله کفش هایی که بیش از حد تنگ و یا حتی بزرگ هستند، آورده شود. به یاد داشته باشید که برای کسانی که از ما هستند که در پاشنه های بلند زندگی می کنند، ما باید پای ما را شکست. حتی اگر آنها کاملا مناسب باشند، می توانند باعث آسیب به استخوان ها در پای ما شوند. بنابراین سرمایه گذاری در یک جفت خوب و راحت از آپارتمان یا کفش های ورزشی و پوشیدن آنها را به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید.

نکته خرید: پاهای ما تمایل دارند بعد از ظهر بیدار شوند. بنابراین، بهترین زمان برای خرید کفش ها بعدازظهر یا شب است که پای ما کمی بزرگتر است. این اطمینان حاصل خواهد کرد که کفش های ما مناسب و احساس می شود. چیز دیگری که باید در نظر داشت این است که اندازه کفش ما می تواند تغییر کند. بنابراین، اگر شما مورد استفاده قرار دادن کفش 8 اندازه، سعی کنید در 8 ½ فقط برای دیدن اگر آنها راحت تر است. شما ممکن است متعجب شوید

نکته بالا: # 2: پرش به بالا

این نوک ممکن است به نظر بی نظیری برسد، اما شما شگفت زده خواهید شد که بسیاری از مردم فکر می کنند فقط در دوش ایستاده باشند، پاکسازی مناسب پا را فراهم می کنند. و آنها هرگز خم نمی شوند تا خودشان را پاک کنند. متاسفانه، این مورد نیست. هنگامی که شما در حمام هستید، لازم است پاهای خود را صابون کنید و اطمینان حاصل کنید که بین انگشتان پا تان قرار دارد. برای بسیاری از ما، پای ما در داخل کفش یا کفش های ورزشی در تمام طول روز به دام افتاده است. این می تواند منجر به ایجاد رطوبت شود، که پس از آن می تواند منجر به باکتری و بوی ناخوشایند شود. بنابراین پاک کردن مناسب، به ویژه بین انگشتان پا، مهم است.

نکته بالا # 3: مرطوب، مرطوب، مرطوب

پا ما واقعا در طول روز ضرب و شتم می کند. به عنوان یک نتیجه، آنها می توانند خشک، خشن، ترک خورده و به دنبال پوسته پوسته شدن. نه تنها این جذاب نیست، بلکه برای پاهای شما مناسب نیست. عادت به استفاده از کرم مرطوب کننده به پای خود را زمانی که از حمام یا دوش قبل از خواب بیرون بیایید. به مواد تشکیل دهنده طبیعی مانند کره شیا، آلوئه ورا و روغن زیتون نگاه کنید، که بسیار شاداب کننده و شاداب کننده است. بهتر است مرطوب کننده را در شب بکارید تا رطوبت ناخواسته بین انگشتان شما ایجاد شود. اگر کفش پاشنه هایتان خشک و پوسته پوشیده شود، حتما باید در طول روز مرطوب کننده نیز استفاده کنید، فقط از انگشتان پا جلوگیری کنید.

نکته بالا # 4: جوراب آن را به من

بسته به جایی که شما زندگی میکنید، ممکن است زمان زیادی را صرف پاهایتان کنید. حقیقت این است که می خواهید پاهای خود را تا حد ممکن حفظ کنید. فقط با پوشیدن یک جفت جوراب، می توانید کمی از پاهایتان را حفظ کنید که در راه رفتن، دویدن یا دوچرخه سواری کمک می کند. همچنین با رطوبت که بین انگشتان شما ایجاد می شود، کمک می کند. متأسفانه، به سن ما، لایه چربی در انتهای پای ما شروع به نازک شدن می کند. یک جفت خوب جوراب راحت و راحت، بهترین دوست شما خواهد بود. جوراب در انواع پارچه های ساخته شده از پارچه های مصنوعی، پنبه، پشم و الیاف طبیعی می آیند. استفاده از جوراب قطعا کمک خواهد کرد تا از تجمع یا پوسته پوسته شدن جلوگیری کند. و آخرین روند در جوراب آنها را بسیار مد روز نیز.

نکته بالا # 5: اسکراب دور

من عاشق پاهایم در طول یک پدیکور است، اما شما همچنین می توانید پا خود را با همان مقدار عشق در خانه درمان کنید. پوست خشک و پوسته پوسته شده را با ماسک پا پاك كننده و مرطوب كننده كنيد، يا پاميس را بكشيد و پاشنه پا، انگشتان پا و توپهاي پا را به آرامي پاك كنيد. فقط خیلی سخت نباشید پمیزاسیون در هفته، تمیز کردن یا هر دو، پوست خود را به صورت نرم و نرم و نرم و نرم می کند.

نکته بالا 6: قدیمی، اما گودی

نکته مهم تر از همه این است که کرم مرطوب کننده ای را قبل از خواب بر روی پای خود بگذارید، یک جفت جوراب پنبه سفید بپوشانید و به خواب بروید. شما با صبحگاه چگونه احساسات و احساسات خود را احساس خواهید کرد. و تقریبا بدون دردسر است.

پا ما مهمترین وسیله نقلیه است که ما باید از ما و از آن استفاده کنیم. بنابراین، بیایید این مراحل اضافی را انجام دهیم تا احساساتشان را حفظ کنیم و به بهترین نحو به آنها نگاه کنیم.

این را به اشتراک بگذارید!

به خواندن ادامه دهید

قبلیبعدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *