19
سپتامبر

6 نکته طلایی برای مراقبت از پوست در دوران نوجوانی

برای نوجوانان در مورد شیوه های مراقبت از پوست سالم خیلی زود است.

 

به عنوان بزرگسالان، ما تمایل به شناسایی و درک اهمیت پاک کردن، مرطوب کردن، درمان و محافظت از پوست ما. با این حال، روش های مراقبت از پوست سالم نیز برای نوجوانان اهمیت دارد. بسیاری از نوجوانان با شرایط پوستی که تحت تاثیر هورمون ها قرار دارند مبارزه می کنند. آنها تمایل به پوسته پوسته شدن چربی دارند و دچار ضعف و افتادگی می شوند. آموزش نوجوانان بر اساس اصول مراقبت از پوست می تواند اثرات مادام العمر داشته باشد. در اینجا چند نکته برای کمک به آنها برای شروع وجود دارد:

از یک پاک کننده صورت، صابون معمولی معمولی استفاده نکنید

نوجوانان باید اهمیت شستن چهره هر روز صبح و هر شب قبل از خواب را درک کنند. پاکسازی کمک می کند تا روغن های اضافی از سطح، همراه با خاک، آرایش و دیگر باقی مانده های منجمد منفی حذف شود. پاک کردن پوست غیر قابل بحث است. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که آنها ابزارهای لازم را ارائه می دهند.

آنها را در یک برنامه سالم تمیز کردن شروع کنید، با استفاده از یک پاک کننده صورت، به طور خاص برای هدف قرار دادن چربی پوست. یک پاک کننده بدون سولفات را برای روش یکنواختی انتخاب کنید و آنها را دو بار در روز تمیز کنید. پاک کردن پوست می تواند کمک کند که نوجوان شما در مسیر برای پاک کردن پوست به سرعت باشد. اطمینان حاصل کنید که آنها پوست خود را خیس و پاک کردن بعد از پاک کردن. آنها را به یاد بیاورید تا از خشکی حوله پاک استفاده کنید. هر حوله ای که تمیز نیست، یک زمین پرورش دهنده برای باکتری است.

استفاده از کرم ضد آفتاب

نوجوانان وقت زیادی را در خارج از منزل صرف می کنند. بین حلق آویز کردن با دوستان، برنامه های ورزشی و یا به سادگی راه رفتن به مدرسه و بازگشت، آنها در معرض اشعه های UVA / UVB خس خس خسبی است. تمام نوجوانان باید بدانند که حتی حداقل قرار گرفتن در معرض خورشید می تواند باعث آسیب درازمدت، از جمله سوختگی، پیری و سرطان پوست شود. نوجوانان باید بدانند که قبل از رفتن به مدرسه در صبح، همیشه باید کرم های ضد آفتاب یا مرطوب کننده را با کرم ضد آفتاب اعمال کنند. محصولی با حداقل SPF 30، که از نظر آب و عرق مقاوم است، ایده آل است. به آنها اطلاع دهید که حتی در یک روز ابری در مرده زمستان، اشعه های خورشید هنوز هم می تواند باعث آسیب به پوست شود.

دستها را از جوش بیرون بکشید

انتخاب کردن در یک حادثه مهم نیست نه برای همه، نه فقط نوجوانان. اگر یک جوش را پاپ کنید، می تواند وضعیت را حتی بیشتر کند و منجر به آلرژی دائمی شود. توضیح دهید که به طور کلی مهم است که در برابر تمایل به لمس کردن چهره خود مقاومت کنید. دست ما می تواند با میکروب ها و باکتری ها رد شود، و آخرین مکان ما می خواهیم این میکروب ها در نهایت در چهره ما باشد.

مرطوب کردن

مرطوب کننده پوست را هیدراته نگه می دارد، به حفظ الاستیحت کمک می کند و باید هر روز مصرف شود. یک محصول حاوی محافظ UVA / UVB SPF 30 را انتخاب کنید. محصولاتی را که بدون پارابن اضافه شده اند نگاهی بیندازید و متخصص پوست آزمایش کنید.

آرایش راست را پیدا کنید

توضیح اهمیت انتخاب بهترین محصولات به نام پوست سالم به نظر می رسد. به دنبال لوازم آرایشی بدون روغن هستید تا آنها هیچ مشکلی ایجاد نکنند. آنها را مطلع کنید در حالی که آرایش ممکن است به نظر برسد، بیش از حد ممکن است موجب شکستگی شود و موجب نواقص پوست شود.

حتما این نکته را تکرار کنید که اگر آرایش کنند، صورت خود را قبل از خواب بپوشانید. آرایشی روی پوست گذاشته شده است در حالی که خواب یک کاتالیزور برای منافذ و شکستگی های مسدود شده است. همچنین به یاد داشته باشید که نوجوانانی که دارای آکنه هستند، باید طبق برچسب گذاری آنها از محصولات تایید شده برای درمان این بیماری استفاده کنند، و به دنبال توصیه پزشک خود به شرایط جدی هستند.

از نوع مناسب تی شرت استفاده کنید

بیشتر پسران شروع به اصلاح در سال های نوجوان می کنند. انواع مختلف تی شرت را در بازار توضیح دهید. تی شرت های الکتریکی جای خوبی برای شروع یک تازه وارد هستند، در حالی که تی شرت های یکبار مصرف برای شستشوی بیشتر موثر هستند. مهم است که اصول اصلاح را توضیح دهید تا نوجوان بتواند نحوه اجتناب از چروک شدن پوست خود را یاد بگیرد.

اگر یک نوجوان مبتلا به ضایعات شود، پوست نایکینگ می تواند دردناک باشد و موجب سوزش بیشتر شود. بنابراین، آموزش آنها در مورد نحوه تراشیدن، از جمله انتخاب تی شرت راست و اصلاح، یک درس ارزشمند خواهد بود. علاوه بر روش اصلاح، اطمینان حاصل کنید که شما آنها را در مورد اهمیت تمیز کردن لرزش الکتریکی و هنگام استفاده از یک تیغه جدید آموزش می دهید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility