19
سپتامبر

5 نکته برای مدیریت پوست چرب شما

در اینجا چند نکته برای کمک به جلوگیری از جذب پوست چرب و نگه داشتن پوست بدون رطوبت حفظ می شود.

اگر فردی هستید که پوستی به طور طبیعی روغنی دارد، پس از نبرد مداوم پوستی که مرطوب و پوستی است که چرب است، آگاه هستید. هنگامی که آب و هوای گرم و مرطوب وارد می شود، حتی کسانی که پوست را در طرف خشک می بینند، می توانند یک مبارزه را تجربه کنند. تفاوت کمی بین کمی درخشش بر روی پوست و یک لکه ی خالص روغن وجود دارد. چه کاری می توانید انجام دهید برای مبارزه با چربی و رسیدن به نور سالم؟ چند راهنمایی مفید وجود دارد:

 

پاک کننده مناسب پوست روغنی را انتخاب کنید

اولین گام به هر رژیم مراقبت از پوست سالم با تمیز کردن شروع می شود. یک پاک کننده را انتخاب کنید که برای پوست روغنی فرموله شده است، که تولید چربی پوست را کاهش می دهد و روغن اضافی از سطح را نیز حذف می کند. اطمینان حاصل کنید که پوست خود را با استفاده از آب گرم دو بار در روز صبح هنگام بیدار شدن و قبل از رفتن به رختخواب پاک کنید.

یک آغازگر را اعمال کنید

یک پرایمر ماتینگ را انتخاب کنید که باعث کاهش ظاهر درخشندگی می شود. این کمک خواهد کرد آرایش خود را به صورت صاف و نگه داشتن روغن بیش از حد در خلیج. Primers امروزه برخی از مواد شگفت انگیز است که بیش از صرف کمک در برنامه آرایش. به دنبال یک با ویتامین های آنتی اکسیدان برای مبارزه با رادیکال های آزاد باشید.

کرم ضد آفتاب هنوز لازم است

مهم نیست که شما نمی توانید از کرم های ضد آفتاب اجتناب کنید. در حالی که در گذشته به نظر می رسید آن را به عنوان دشمن شماره یک در برابر پوست چرب بود، این دیگر مورد نیست. محصولات کرم ضد آفتاب، راه طولانی ای را طی کرده اند و اکنون زمان های خشک شدن را بهبود می بخشند. بسیاری از آنها روغن کمتری دارند و ماتتر هستند و بعد از احساس خارش، چرب و براق از بین نمی روند. در واقع، بعضی از آنها پس از احساس خوب، نور پودری است که روی پوست روغنی عالی عمل می کند. به خاطر پوست سالم، پوست جوان، کرم ضد آفتاب فوق العاده مهم است. بنابراین، یکی از مواردی را که برای شما مناسب است، پیدا کنید.

بیش از حد اعمال نکنید

هر کس با تعیین مقدار مناسب محصول برای مقابله با آن مبارزه می کند. بسیاری از ما می توانیم در مورد اندازه دانه محصول برای چهره ما، زمانی که آن را به سرم های ما و کرم روز و شب می آیند. بیش از حد محصول واقعا می تواند به درخشش اضافه کنید.

در اینجا یک نکته سریع برای اطمینان از اینکه مقدار مناسب محصول را بدست آورید و از آن استفاده نکنید. پنج نقطه کوچک از محصول را اعمال کنید، هر کدام به پیشانی، بینی، چانه و چشمان شماست. سپس به سادگی به سمت بالا و بیرون ترکیب کنید: به سمت بالا به سمت گرانش بروید و به سمت بیرون به طرف موهایتان حرکت کنید. اجازه دهید خشک شود اگر بعد از این مرحله شما احساس می کنید یک منطقه نیاز به محصول کمی بیشتر دارد، پس فقط بیشتر به آن منطقه اعمال شود. من هر روز این کار را انجام می دهم به دلایلی من همیشه نیاز به یک مرطوب کننده کمی بیشتر در سمت چپ پیشانی دارم. من متقاعد شده ام که این منطقه از چهره من است که بیشتر در معرض آفتاب وقتی رانندگی می کند، و در نتیجه در طول سالها رنج می برد.

به خودتان ماسک خاک رس بدهید

ماسک کردن می تواند بسیار مفید باشد، زمانی که آن را به مبارزه با پوست روغنی می آید. این چیزی نیست که شما باید هر روز انجام دهید، اما یک بار در هفته یا بیشتر می توانید از پوست شما عالی برخوردار شوید. خاک رس بنتونیت نوع مورد علاقه من از خاک رس است، زیرا آن را برای خواص جذب و رنگ آن شناخته شده است. این روغن، خاک و پوست مرده را حذف خواهد کرد. این به جلوگیری از اشباع شدن منافذ کمک می کند که در نهایت منجر به شکست می شود. یک ماسک خوب رس باید به کاهش ظاهر اندازه منافذ نیز کمک کند.

نکات بیشتر برای کمک به مدیریت پوست چرب

• هر روز صبح و عصر قبل از خواب، از تونر بدون الکل استفاده کنید تا پوست شما را متعادل سازد.
• برای پاک کردن بیش از حد روغن، برخی از مقالات و یا پودر را در دست بگیرید.
• بیش از حد و یا محصولات زیادی را اعمال نکنید. برای جلوگیری از استفاده از یک لایه اضافی، یک مرطوب کننده یا سرم حاوی SPF پیدا کنید.
• هنگامی که به لوازم آرایشی می آید، همیشه در مورد matting فکر می کنید. هر گونه کمکی که می توانید به جذب روغن کمک و یا برای کاهش ظاهر براق، یک مزیت واقعی است.
• هیچ چیز اشتباه با روغن روی پوست نیست. این قطعا ظاهر خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد. این تنها زمانی است که ما روغن بیش از حد داریم که شروع به نگاه کردن به چربی می کنیم، و این چیزی است که ما می توانیم با راهنمایی های فوق برطرف کنیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility