19
سپتامبر

چگونه روزهای بد را برای موی سرمان برای همیشه از بین ببریم

شما روزهای بدی را در زندگی خود ندارید، پس بگذار آنها را از گذشته دور کنیم.

همه ما آن روزها را دوست داریم که موهای ما نرم، براق و قابل کنترل است. هنگامی که موهای ما تصمیم میگیرد که همکاری نداشته باشد و ذهن خودش را در بر بگیرد، همه چیز به سرعت می تواند از خوب به بد و از بد و بدتر برود. روز موی بد می تواند به طور جدی به عزت نفس ما ختم شود و ما را بخواهید پنهان بمانید. من چندین بار می خواستم به خاطر موهای غضبش به بیمارستان بپردازم! حالا، البته، من هرگز این کار را انجام نداده ام (چشمک زدن)، اما این فکر ذهن من را فراموش کرده است. در اینجا برخی از چیزهایی که می توانیم انجام دهیم برای کمک به موهایمان به بهترین نحو است، بنابراین ما می توانیم در مواجهه با نیاز به پنهان کردن یک روز بد مواج، مقاومت کنیم.

روزهای بد بدنت را متوقف کن

من اعتراف میکنم که از موهایم سوء استفاده میکنم. من می دانم که این خوب نیست، اما گاهی اوقات سریعترین راه برای کنترل موهایم است. اگرچه من به ظاهر گرم و انعطاف پذیری بر روی محصولات تبدیل می کنم، من می دانم که در دراز مدت من آسیب بیشتری نسبت به خیر انجام می دهم. این یکی از آن زمانهایی است که من به شما نیاز دارم تا به آنچه که می گویم گوش کنم، نه آنچه را که انجام می دهم دنبال کنید. و سوءاستفاده جنسی از جنس است. من می دانم بعضی از بچه ها وجود دارد که زمان بیشتری را صرف موی سر خود را بیش از برخی از خانم ها ما. خط پایین این است: برای داشتن روزهای موهای بهتر، ما باید به موهایمان مهربان باشیم.

توقف سوء استفاده اولویت اول ما است. موهای خشکشده فوق العاده داغ، انبرک و رختخواب تخت را بگذارید و موهایتان را بشویید. گرما بیش از حد آسیب می بیند، زیرا رطوبت را از مو و پوست سر تضعیف می کند و در طول زمان می تواند روغن های حفاظتی طبیعی خود را از بین ببرد. نتیجه؟ موی خشک، فرسوده و مستعد شکستن است.

موهایتان را از گرما جدا کنید. در صورت امکان، حداقل یکبار در هفته به خشک کردن هوا بپردازید تا موهایتان را از ابزارهای ظریف خنثی بردارید. هنگامی که شما از ابزارهای گرمای شیک استفاده می کنید، از تنظیمات پایین تر در دستگاه های یک ظاهر طراحی خود استفاده کنید و یک اسپری حفاظت از حرارت را امتحان کنید تا ایجاد موانعی میان موها و گرما برای جلوگیری از آسیب شود. هرچه زودتر سوء استفاده را متوقف کنید، سالم تر موهای شما شروع به نگاه می کنند.

زمان مراقبت از مو را

چند روز خیلی مضطرب است که موهای شما شانس ندارد و روزهای بد روزمره واقعا گناه شماست. اگر زمان لازم برای انجام این کار را نداشته باشید، بهتر است از شامپو صبح بخیر خودداری کنید.

چند قانون ساده برای شامپو مناسب

پوست خود را پاک کنید تا روغن های اضافی و محصول را از بین ببرید.
هنگام شستن، تمام موادی از شامپو و تهویه را حذف کنید. اکثر شامپوها و تهویه دهنده ها به مقدار زیادی آب نیاز دارند تا موثر باشند و خاک و بقای آنها را حذف کرده و مواد تشکیل دهنده تهویه را آزاد کنند. موهایی که به طور کامل شستشو داده نمی شود می توانند لمس، چرب و غیر قابل کنترل باشند.
فقط زمانی که فکر می کنید شستشو انجام شده، چندین بار شستشو دهید. و برای کمک به کوتیکول مو به مو و به شما می دهد درخشش بیشتر، شستشو با آب سرد و یا گرم، هرگز گرم است. مراقب باشید از اضافه بار محصول
بنابراین، فقط زمان و تلاش اضافی را برای اطمینان از شامپو و تهویه پوست خود از موهای خود بشویید. پس چه کار میکنی؟ اگر شما مثل من هستید، شما شروع به استفاده از مواد آرایشی می کنید: اسپری محافظ، سرم مو، ژل های ظریف، مو، اسپری مو و عوامل درخشان. هیچوقت تمام نمیشود.

حقیقت این است که بیشتر محصولاتی که در آن انباشته میشوید، شانس بیشتری برای داشتن یک روز واقعا مو بد است. محصولات مو می توانند موهای شما را پایین بیاورند و آن را خشن و بی حوصله ببینند. روشن کردن محصولات و اجازه دهید موهای شما نفس بکشد.

نکات سریع برای ایجاد یک روز مو “خوب”

هنگام شامپو و تهویه مطبوع خود را انتخاب کنید مواد تشکیل دهنده مرطوب کننده و سازنده قدرتمند.
سولفات را آزاد کنید سولفات ها خشک و خشک می شوند و می توانند رنگ را از موهای خود جدا کنند.
فقط وقتی فکر می کنید که موهایتان را شستشو داده اید، شستشو داده و ده تا شستشو دهید.
موهای شما ضعیف تر از آن است که مرطوب باشند، پس هنگام شانه کردن موهای مرطوب، آرام باشید و از پاک کردن آن به یک انگشت یا دست نخورده تا زمانی که کاملا خشک شود. این به جلوگیری از آسیب کمک می کند.
سرمایه گذاری در یک سینی خوب با تکنولوژی یونی را در نظر بگیرید. این می تواند موهای شما را سریع تر و با آسیب کمتری کمک کند. به یاد داشته باشید، با صدای بلند تر از خشک کن، کم کیفیت ممکن است.
برای جلوگیری از برداشت محصول، محصول را آسان می کند، که می تواند موهای بی روح، غیر قابل کنترل، چرب و چرب داشته باشد.
بیایید با آن روبرو شویم: تنها چیزی که بدتر از یک روز بد است روز موهای بد است. اگر این نکات سریع و ساده را دنبال کنید، می توانید روزهای مو بد را برای همیشه از بین ببرید. موهای سالم موهای شاد است!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Accessibility