18
سپتامبر

7 غذای سالم که کودکانتان دوستش دارن

بچه ها می توانند غذاهای شاداب باشند،

اما در اینجا یک لیست کوتاه از مواد غذایی سالم که مواد غذایی سالم هستند و اکثر آنها لذت خواهند برد.

هنگامی که مردم از من می پرسند که چگونه بچه های من خوردند وقتی که کمی بودند، همیشه برای من خنده دار است. من مطمئن هستم که بسیاری از آنها فکر می کنند که از زمانی که من انجام می دهم کاری را که انجام می دهم، بچه هایم باید خوراک های کامل داشته باشند – یا اینکه من برخی از ترفندهای خاصی را برای آستین من داشتم که آنها را برای بروکلی و دیگر غذاهای سالم خواسته بود. حقیقت گفته می شود، بچه های من از سایر بچه ها متفاوت نبودند. آنها دوست و مخالفت خود را داشتند. و آنها می خواهند غذا را در جایی که آنها می خواهند همان روز را بخورند، می گذراند.

به طور طبیعی، به من مربوط بود که نیازهای تغذیه ای آنها همیشه مطابق نیست. اما چندین غذای واقعا سالم وجود داشت که تقریبا همیشه تمایل به غذا خوردن داشتند. من فقط بخش “سالم” را کاهش دادم، زیرا هنگامی که شما به بچه ها گفتید چیزی “برای شما خوب است”، این یکی از مطمئن ترین راه های رد شدن است.

بنابراین، در اینجا فهرستی از غذاهای پرطرفدار من برای بچه ها است – آنها خوب هستند و برای آنها مناسب است.
ماهی تن – بسیاری از بچه ها بینی خود را در ماهی می بینند، اما آنها سالاد تن را می خورند. مانند تمام ماهی ها، ماهی تن منبع خوبی از اسیدهای چرب امگا 3 است و غنی از پروتئین است. ساندویچ کنسروی خود را با آووکادو له شده به جای سس مایونز برای سالاد سالم سالاد مخلوط کنید و با برخی از کراکرهای دانه ای خدمت کنید – بچه ها ساندویچ کیک کوچک خود را دوست دارند.

اسموتیها –
بسیاری از بچه ها زمانی که به نیازهای کلسیم نیاز دارند کوتاه می افتند و بسیاری از میوه ها به اندازه کافی مصرف نمی کنند، بنابراین کوکی ها می توانند هر دو شکاف را پر کنند. آنها سریع و آسان برای ساختن هستند، و زمانی که همه چیز در عصر صبح سرازیر می شود، آنها عالی هستند. بچه ها عاشق خودشان هستند. اگر شیر، کمبود پروتئین و برخی میوه های یخ زده در دست داشته باشید، بچه هایتان می توانند از آنجا بیرون بروند.

هویج ها –
بچه ها و سبزیجات اغلب مخلوط نیستند، اما هویج شیرین، شکننده و خام استثنایی است. هویج غنی از بتا کاروتن هستند تا بتوانند از پوست و بینایی سالم به نظر برسند و همچنین منبع خوبی از فیبر هستند. آنها سرگرم کننده برای خوردن ساده و یا غوطه ور در مزرعه بدون چربی، سالسا یا guacamole.

جو دوسر –
فقط چند دقیقه طول می کشد تا برخی از جوهای نوردی که به طور طبیعی غنی از فیبر و ویتامین B هستند، طبخ کنند. سعی کنید آن را با شیر غیر شیری یا شیر سویا به جای آب برای تقویت کلسیم و پروتئین استفاده کنید. سپس شیرین کنید و در بعضی از میوه های سیب زمینی مانند موز یا سیب ها هم بزنید.

توت فرنگی –
بچه ها عاشق توت فرنگی هستند زیرا آنها طعم خوبی دارند. آنها همچنین با ویتامین C، پتاسیم و فیبر بسته بندی می شوند. هنگامی که انواع توت های تازه در دسترس نیستند، از تمام توت های یخ زده در کوکی ها یا مخلوط با ماست استفاده کنید.

آجیل –
به جای چیپس، بچه ها را آجیل می دهد تا میل خود را برای چیزی شکننده و شور پیدا کند. آجیل درخت مانند بادام، گردو یا پسته، چربی ها، پروتئین ها و مواد معدنی مفید مانند روی و منیزیم را تامین می کنند.

لوبیا –
لوبیا وظیفه تغذیه دوگانه برای بچه ها را انجام می دهند. آنها نه تنها منبع خوبی از آهن هستند، بلکه منبع فیبر بزرگ نیز هستند. اکثر بچه ها کنسرو لوبیا را با لمس سس گوجه فرنگی، سس کباب یا سسس تجربه می کنند. شما همچنین می توانید سوپ لوبیا را بخورید، یا بعضی از لوبیا را در مخلوط کن با کمی نمک، لیمو و روغن زیتون بخورید تا یک هومموش خوشمزه برای سبزیجات خام بخورد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

Accessibility