18
سپتامبر

4 ورزش که برای قلب شما بسیار مفید است

با کار کردن می توانید سلامت قلب خود را بهبود بخشید. برخی از مزایای استفاده از سیستم قلبی و قلب خود را در اینجا آورده شده است.

شایع است که در مورد آنچه که در خارج از بدن شما ظاهر می شود فکر کنید. تغییرات بیرونی ناشی از افزایش فعالیت بدنی اغلب بزرگترین عامل انگیزشی است که افراد را متحیر می کند. مردم می خواهند نتایج کار سخت خود را در مقیاس و در آینه ببینند. فکر کمر باریکتر یا پاهای ضعیفتر اغلب مردم را از نیمکت و به ورزشگاه میبرند. با این حال، اگر من به شما گفتم زیبایی و منافع واقعی که آمادگی جسمانی در زیر سطح دروغ می گوید؟

من قبل از اینکه تغییرات خارجی ناشی از زندگی یک زندگی سالم و فعال فعال اتفاق بیفتد، به اشتراک می گذارم. با این حال، تغییرات زیادی که در داخل بدن اتفاق می افتد، در حقیقت زمانی شروع می شوند که تمرینات را شروع می کنند، شروع می شوند. من معتقدم که تغییرات مثبت داخلی در بدن خیلی بیشتر از تغییراتی است که ما در خارج دیده ایم.

قلب 101

ورزش قلب و عروق (همچنین به عنوان “قلب” شناخته می شود) اصطلاح مورد استفاده برای توصیف ورزش است که قلب و سیستم گردش خون شما کار می کند. این سیستم باید تمام روز، هر روز برای حفظ زندگی ما کار کند. من ورزش قلبی را به سادگی به عنوان جنبشی که این سیستم کار سخت تر می کند، توصیف می کنم. تمرین هایی مانند دویدن، دوچرخه سواری و شنا همه نمونه های خوبی از تمرینات قلبی هستند. به نظر من قلبی باید به عنوان “تمرین قدرت قلب” نامگذاری شود، زیرا قلب شما یک عضله است و ورزش کمک می کند تا توانایی های پمپاژ خون قلب را بهبود بخشد.

اجازه بدهید با شما چند مورد از مزایای داخلی بزرگ که ورزش قلبی انجام می دهد به اشتراک بگذارم.

کاهش ضربان قلب استراحت

قلب شما باید با ورزش پمپاژ خون سریعتر در طول تمرین کار کند. به عنوان یک نتیجه، آن را به طور فزاینده کارآمد در پمپاژ خون به طور کلی. این می تواند فعالیت های روزمره خود را در طول زمان آسان تر کند، زیرا قلب شما باید کمتر کار کند تا بتواند آنها را حفظ کند. شما اغلب می توانید این تغییر را در کاهش ضربان قلب بوقلمون مشاهده کنید.

کاهش وزن

هنگامی که سطح فعالیت خود را با تمرینات قلبی افزایش می دهید، بدن شما باید سوخت اضافی را برای پاسخگویی به این افزایش نیاز به انرژی بسوزاند. چربی ذخیره شده منبع اصلی سوخت برای تمرین طولانی مدت قلبی است. این افزایش هزینه انرژی، همراه با کاهش مصرف کالری، می تواند منجر به کاهش قابل توجه وزن شود.

کاهش استرس

ورزش های قلبی موجب تولید مغزهای عصبی مغز شما به نام اندورفین می شوند. این تابع اغلب به عنوان “دونده بالا” شناخته می شود، اما بازی تنیس یا حتی راه رفتن می تواند به این احساس مشابه کمک کند. ورزش قلبی می تواند اغلب به عنوان مدیتیشن در حرکت احساس کند. همانطور که شما شروع به تمرین و تمرکز بر روی آنچه شما انجام می دهید، سطح استرس شما ممکن است کاهش یابد. در نتیجه، هنگامی که شما به پایان رسید، اگرچه ممکن است از نظر جسمی احساس خستگی کنید، می توانید احساس خستگی ذهنی خود را احساس کنید.

دلایل زیادی برای اضافه کردن قلب به حالت فعلی شما وجود دارد. مهمترین آن این است که برای قلب شما مناسب است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

Accessibility