18
سپتامبر

4 علامت مهم که به شما می گوید وزنتان را کم کنید

هفته گذشته من چند نکته در مورد چگونگی افزایش شدت تمرین را به اشتراک گذاشتم. به همان شیوه ای که ورزش برای پیشرفت در طول زمان پیشرفت می کند، مهم است بدانیم که چه زمان برای کاهش سرعت. گاهی اوقات لازم است که تمرینات خود را به حالت تعادل برسانید. این کمک خواهد کرد که از آسیب و جلوگیری از آسیب و اجازه بدن خود را به اقتباس کمک کند.

شناختن این که همیشه بهتر از همیشه در مورد تناسب اندام است، بسیار مهم است، به خصوص اگر بخواهید سالم بمانید و به سوی آرزوی آرزوی خود برسید. تمرین بیش از حد می تواند بر روی بدن شما سخت باشد به همان شیوه ای که تمرینات خیلی کمی باعث نتایج شما نمی شود. پیدا کردن یک توازن خوب یکی از کلید های دستیابی به اهداف شما است. گاهی اوقات این بدان معنی است که شما باید با روال های خود کم کردن سرعت داشته باشید.

بسیاری از مردم از من پرسیدند: «چطور می توانم بدانم وقت آن رسیده که از روال تناسب اندام من شکایت کنم؟» همچنین اغلب می شنوم: «چگونه می توانم روال خود را بدون ریشه کن کردن نتایج به دست بیاورم؟» بنابراین، برخی راهنمایی برای کمک به شما در مورد اینکه آیا ممکن است زمان برای کاهش سرعت و یا کاهش تمرینات شما باشد.

3 نشانه هایی که زمان آن را کاهش می دهد

وزن خیلی سنگین است

بسیاری از افراد وزن خود را برای میزان توانایی فعلی خود بسیار سنگین انتخاب می کنند. فرم ضعیف با وزن های سنگین می تواند باعث آسیب شود. شما می دانید اگر وزن بیش از حد سنگین باشد اگر احساس می کنید نیاز به نفس خود را در طول تمام حرکات نگه دارید. اگر حرکات شما ناخالص باشد، زمانی که آنها باید صاف باشند، یا اگر شما در تلاش برای بلند کردن وزن خود هستید، این بدن شماست که می دانید نیاز به وزن سبک تر دارید.

نکته: بدن شما مهم است؛ آن را به شما برای بقیه زندگی شما گذشته است. اگر وزن باعث مشکلات شما می شود، وزن خود را کاهش دهید و به آرامی به سطح بعدی برسید. غرور و نفس باید در داخل سالن ورزش برگزار شود. ایمنی مهمترین چیزی است که مهم است هنگام بلند کردن وزن.

نکات ایمنی: اگر بلند کردن وزن سنگین بخشی از برنامه آموزش ترجیحی شما باشد، اطمینان حاصل کنید که یک دوست شما را به خودتان هدایت کنید، مخصوصا زمانی که ابتدا وزن خود را افزایش دهید. این بسیار امن تر است به دنبال یک روال وزن با یک شریک یا مربی آموزش.

احساس خستگی

اگر تمرین شما به مدت طولانی پس از گذراندن وقت احساس خستگی کند، ممکن است نشانه ای از این باشد که شما نیاز به کم کردن سرعت دارید. به استثنای اینکه شما یک ورزشکار برای یک رقابت هستید، نیازی به تمیز کردن در تمام طول روز نیست زیرا شما در ورزشگاه خود را بیش از حد فشار داده اید.

نکته: استراحت منظم یا روزهای آسان را بین جلسات شدید قرار دهید تا بدنتان بهبود یابد و دوباره جوان شود. همچنين آگاه باشيد که تغذيه خوب و هيدراتاسيون کافي در روزهايي که تمرينات عادت ماهانه شما است شديد باشد.

آسیب های بیش از حد و درد

وقتی منظم تمرین میکنید طبیعی است که احساس درد عضلانی کمی احساس کنید. درد ناشی از تحرک و درد شدید عضله ناراحتی است که با استراحت آسان نیست. این نوع درد، نشانه آن است که شما بیش از حد سخت خود را فشار می دهید. درد سیستم دفاع طبیعی بدن شماست و شما هرگز نباید هر درد را آموزش دهید. اگر درد درد یا درد عضلانی با استراحت نباشد، همیشه باید از ارائه کننده پزشکی خود بازدید کنید.

نکته: روزهای استراحت را برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که در حال انجام یک تمرین متقابل هستید تا تمرینات عضلات خود را انجام دهید. اگر شما دونده مشتاق هستید، با اضافه کردن جلسات شنا یا دوچرخه سواری به هفته خود، مفاصل خود را ببندید. حمام سرد یا یخ یک ترفند بزرگ برای کمک به بهبود عضلات شکم است.

***

اگر وقت خود را برای گوش دادن به بدن خود بیاورید، تعادل کامل بین دانستن اینکه چه موقع پیشرفت می کنید و تمرینات خود را کاهش می دهید، پیدا کنید. من در گذشته گفته ام “وقتی که شک دارید، فکر کنید به عنوان یک ورزشکار.” ورزشکاران به طور مداوم برنامه های آموزشی و برنامه های تغذیه خود را به طور مرتب تغییر می دهند. آنها اطمینان می دهند که بدن خود را به خوبی با استراحت و به خوبی کار می کنند تا بهترین نتایج را به دست آورند. شما لازم نیست که یک ورزشکار باشید تا مراقبت های زیادی از بدن خود داشته باشید و لازم نیست که دانشمند راکت باشید تا بتوانید بهترین چیز را برای شما بسازید.

امیدوارم راهنمایی های من به شما در پیدا کردن تعادل تمرین کامل کمک کند. برنامه تناسب اندام هرگز نباید پیر و یا راکد باشد. همانطور که بدن شما سازگار است، ذهن و عادت های خود را تطبیق دهید تا اطمینان حاصل شود که شما بهبود می یابید.

زندگی یک زندگی سالم فعال بهترین راه برای سلامتی است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility