18
سپتامبر

چگونه ماندگاری رنگ موی سر را طولانی تر کنیم

رنگ مو خود را با این نکات طولانی تر کنید.

چه کسی نگاه و احساس موهای تازه رنگی را دوست ندارد؟ زرق و برق، درخشندگی، نرمی ابریشمی – من می دانم که انجام می دهم. پیدا کردن رنگین کمان حرفه ای برای کار بسیار مهم است، اما کار ما در آنجا متوقف نمی شود. برای اینکه رنگ موی کامل ما خیلی دوستش داریم، ما می توانیم همه چیز را انجام دهیم، قبل و بعد از رنگ آمیزی، برای کمک به حفظ رنگ مو به دنبال تازه، پر جنب و جوش و طولانی مدت است. اگر می خواهید رنگ مو تازه شما از سالن طولانی تر بماند، به شما کمک می کند تا درک وضعیت کلی موها و نحوه تاثیر آن بر رنگ را داشته باشید. در اینجا چندین چیز را می توان در نظر گرفت که باعث می شود رنگ مو خود را بلندتر نگاه داشته و نگاهی به آن داشته باشید.

اولین چیزی که شما نیاز دارید نگاهی به رنگ مو جدید خود داشته باشید، وضعیت چانه شماست. موهای شما خشک، چرب، خشن، آسیب دیده است؟ آیا این مهم است؟ شما شرط می بندید وضعیت کلی موهای پیش رنگ آمیزی شما تاثیر کلی رنگ آمیزی را تعیین می کند، و همچنین مدت زمان طولانی بودن آن. پس چه باید بکنید؟

وضعیت کلی مو قبل از رنگ آمیزی
موهای چرب
اگر موهای شما چرب و چرب باشد، می تواند بر قدرت کلی رنگ شما اعمال شود. در مورد چگونگی قرار دادن بر روی موهایتان به عنوان بخشی از روال روزانه مراقبت از مو فکر کنید. آیا شما از بسیاری از ابزارهای یک ظاهر طراحی شده استفاده می کنید؟ آیا موهایتان را در مواجهه با موهای ابریشمی روغن ها می بینید؟ اگر شما چیزهایی مثل اتو کردن روغن ها را در موهای خود می گذارید، شانس رنگ مو خود را نمی گیرد همانطور که شما آن را دوست دارید.

روغن روی رشته های مو که به طور مداوم به موهای شما آسیب می زند یا می تواند با استفاده از رنگ تداخل ایجاد کند. آنها در واقع رنگ را از چسبیدن جلوگیری می کنند. بنابراین، قبل از اینکه رنگ را قبل از شستشوی قبلی خود بپوشانید، از محصولاتی که بر اساس روغن استفاده می کنید را به موهای خود بکشید. شما می دانید بهتر است که رنگ را به موها اضافه کنید که تمیز نیست، بنابراین یادداشت خاصی از تاریخ قرار ملاقات خود داشته باشید و از استفاده از محصولات روغن در روزهای پیش از آن استفاده نکنید.

موی خشک
اگر موهای شما خشک است، قرار ملاقات رنگ خود را به تعویق انداخته و شروع به عمیق کردن قفل خود کنید تا بتوانید آنها را به شکل بهتر دریافت کنید. مهم این است که موهای شما هیدراته شود زیرا موهای خشک رنگدانه خوبی ندارند. بنابراین، موهای خود را با یک شامپو مرطوب کننده و تهویه مطبوع نگه دارید. و اگر موهای شما واقعا خشک هستند، چند روز قبل از قرار ملاقات، یک درمان آبرسانی به شما بدهید.

بافت مو
خوب
اگر موی شما خوب است، احتمالا برای جذب رنگ به همان اندازه لازم نیست زیرا رنگ مو خیلی سریعتر از موهای نازک کار می کند. این چیزخوبی است؟ لازم نیست. مراقب باش. اگر برای مدت طولانی آن را ترک کنید، رنگی که انتخاب میکنید ممکن است تیرهتر و کمی بیشتر از حد تصور شما بیرون بیاید. هر چه بیشتر آن را بردارید، شانس بیشتری برای از بین بردن چربی های خوب خود دارید.

درشت
آیا موهای شما درشت است؟ در صورت لزوم، ممکن است نیاز به زمان پردازش بیشتری برای جذب رنگ جدید خود داشته باشید. موهای بزرگتر، قطر رشته های فردی بزرگتر است. و این رشته ها قطعا برای دریافت رنگ مقاوم تر است. ممکن است لازم باشد یک رنگ تیره یا رنگی قوی داشته باشید تا مطمئن شوید که رنگدانه به طور کامل جذب می شود.

قطر بینی

تخلخل موهای شما احتمالا یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین رنگ موی شماست. میزان تخلخل موی شما توانایی آن را برای جذب نه تنها رنگ، بلکه رطوبت نیز تعیین می کند. موهای شما سالم تر و موثر تر است، هرچه رنگ شما بیشتر باشد باید طول بکشد. به خاطر داشته باشید که اگر موهای بلند داشته باشید، انتهای عموما متمایل به بقیه موهای شما هستند. بنابراین، همیشه رنگ را به انتهای آخر اعمال کنید.

درمان های قبلی رنگ مو

هر ساله در مورد موهای پیشین خود، به ویژه در سال گذشته، رنگ پوست خود را مطلع کنید. همچنین اگر به نوعی از درمان های شیمیایی و یا پردازش های ویژه مورد استفاده قرار گرفتید، به آنها بگویید. درست شبیه سازی یک مثال کامل از آنچه شما باید افشا شود. آنها تمایل دارند موها را به رنگ متفاوت بکشند، که می تواند نتیجه نهایی را به شدت تغییر دهد.

نوع آب

ممکن است به نظر می رسد دیوانه، اما این درست است. آب شما می تواند بر نتیجه رنگ جدید مو تاثیر بگذارد. آب که حاوی کلر و مواد معدنی زیادی است می تواند موهای رنگارنگ سبز را به موهای خاکستری نه چندان زیبا تبدیل کند. چرا؟ از آنجا که رنگ مو تمایل دارد به مواد معدنی بر روی مو به جای خود مو. هنگامی که مواد معدنی جدا و شستشو می شوند، رنگ شما با آنها دور می شود. اگر این یک مشکل رایج است، شما می توانید در یک فیلتر آب برای تغییر سختی آب خود سرمایه گذاری کنید یا در شامپو روشن کننده برای کمک به حذف ساخت قبل از رنگ آمیزی سرمایه گذاری کنید.

برچسب‌ها:, , , ,

Accessibility