18
سپتامبر

شناخت شخصیت شما از طریق ورزشی که می کنید

من می خواهم به شما کمک کنم که بهترین باشید، بنابراین اجازه دهید تا تناسب اندام را با مشخص کردن شخصیت ورزش خود بیاموزیم.

آیا می توانید باور داشته باشید که تقریبا سال نو است؟ از نو؟ هر دسامبر من خودم را در مورد اینکه زمان به نظر می رسد در حال حرکت بیش از حد سریع است، به ویژه در حالی که من به بچه های من نگاه می کنند که هر روز در حال رشد بلندتر و مستقل هستند، بیان می کنم. هنگامی که ما مشغول و فعال هستیم، متوجه میشوم که روزها و ماهها باهم ترکیب میشوند. و سپس همه شما ناگهان متوجه می شوید، “وای، این تعطیلات است!” قبل از آنکه بدانید، سال تقریبا تمام شده است.

 

فصل تعطیل اغلب زمان برای بازتاب است، به دنبال آنچه که در طول سال اتفاق افتاده است، از اینکه اهدافی را که به دست آورده اید را ارزیابی یا ارزیابی کنید چگونه می توانید بهبود یابید. 1 ژانویه می تواند یک حس تازه ای را شروع کند، یک برگ پاک، فرصتی برای وعده دادن به عادت های بد و شروع یک سفر جدید به سمت بهبود. این هفته، نظریه هایم را در مورد اینکه چگونه می توان رزولوشن سال نو خود را بیش از یک هفته انجام داد، به اشتراک می گذارم.

به طور سنتی، تمرکز سال نو در بهبود سلامت از طریق تغذیه بهتر و اهداف از دست دادن وزن است. من فکر می کنم این برای دو دلیل اصلی است.

به استثنای اینکه اراده اربابتان را برآورده می کنید، احتمالا فصل تعطیلات به شما یک هدیه ای از چندین پوند اضافی از شستن اضافه می دهد.
یا ممکن است شما در طول سال برای کنترل وزن و سطح انرژی خود تلاش کرده باشید.
به عنوان کارشناس تناسب اندام، ژانویه می تواند ماه هیجان انگیز ترین باشد. اما این نیز یک ماه تلخ و شیرین است، زیرا اغلب اهداف خوب افراد تنها چند هفته طول می کشد. این باعث نگرانی من است زیرا رژیم غذایی یو یو و عادت های ورزشی در عین حال مجددا می توانند با برنامه های تغذیه و تناسب اندام دراز مدت شما را خراب کنند.

من می خواهم این چرخه را در حال حاضر متوقف کنم، بنابراین من سه شخصیت ورزشی را شناسایی کرده ام. نگاهی بیاندازید و تصمیم بگیرید که کدام گروه شخصیتی (یا احتمالا ترکیبی از هر سه) سقوط کند. با خودتان صادق باشید، اما این فقط برای سرگرمی است و من امیدوارم که نامها لبخند بزنند.

شخصیت ورزش خود را پیدا کنید

تمرین مارتینی
آیا شما در مورد شروع یک روال جدید هیجان زده و مشتاق هستید؟ آیا در روز اول و روز دوم سخت کار می کنید، که تا سه روز شما به سختی می توانید حرکت کنید؟ در پایان هفته، آیا شما سرگرم کننده است، زیرا شما در همه چیز گشت و گذار کامل را بروید؟

من عاشق پوزیتیوی شخصیت مارتینی تمرین کننده هستم – شما خیلی مثبت است که طراوت آن است. اما اگر از یخ استفاده کنید تا موهایتان را خنک نگه دارید، به جای آنکه در شیشه خود را لرزاند، ممکن است به شور و هیجان کمی نزدیک شوید.

اگر شما مارتینی مربی هستید، شما تمایل دارید که با هر دو پا پرش کنید اما به زودی رها شوید، زیرا شما قدرت ماندن نداشته و یا در سرعت شانه های خود ادامه می دهید تا آسیب و یا عقل عمومی در نهایت شما را ترک کند. اما من می دانم که شما پر از انرژی و آماده به زودی دوباره.

ورزشگر مد

آیا مطمئن هستید که تجهیزات مناسب برای هر فعالیت دارید؟ آیا اطمینان دارید که لباس های زیبا هم برای هر فعالیت دارید؟

به عنوان مدرس ورزش، شما همیشه با آخرین ابزارها و تجهیزات مسلح هستید. با افتخار نشان دادن عضویت جدید خود را در باشگاه جدید، شما احساس می کنید بزرگ کارت خود را کشیدن و sauntering به ورزشگاه.

شما به یک ریتم می رسید و منتظر رسیدن به یک پر انرژی تر و پر انرژی خواهید بود – اما زندگی طول می کشد و بازدید شما کمتر و یا غیرممکن می شود. این چرخه یکی است که ممکن است در طول سال، به خصوص به عنوان تغییر فصل، تکرار شود. متأسفانه، خرید تجهیزات ورزشی جدیدتر به عنوان یک انگیزه برای رفتن، تنها یک تصادف کوتاه مدت است.

کراسر ارزیس
آیا شما ناامید به تغییر است، اما نگران آن را مدیریت نمی کند؟ آیا همیشه دلیلی دارید که چرا زمان مناسب برای شروع وجود ندارد؟

یک عملگر کاترپیلار از جان گذشته برای تغییر است اما از شکست می ترسد. شما نشستید و برنامه ریزی کردید اما در واقع از پیک راحتیتان پشیمان نخواهید شد. هر دوشنبه شما ادعا می کنید که این هفته شما در نهایت شروع می شود، اما تا اواسط بعد از ظهر شما بهانه ای دارید و تصمیم گرفتید که هفته آینده زمان بسیار خوبی برای شروع تمرین باشد.

عواقب شما از آب و هوا، تعهدات خانوادگی یا فقط احساس خستگی می کند. اگر شما یک عملگر کاترپیلار هستید، من شرط می بندم که یک پروانه باشد، اما شکست های قبلی باعث ناراحتی شما شده است تا حتی شروع کنید.

***

آیا شخصیت ورزش را پیدا کردید که متناسب با رویکرد شما به تناسب اندام باشد؟ آیا چیزی در آن وجود دارد که شما فکر می کنید، “بله، من کمی آن را انجام دهید”؟ بسیاری از افراد ترکیبی از سه شخصیت ورزشی در نقاط مختلف زندگی خود هستند. اما اکنون که شما بر شخصیت ورزش خود تصمیم گرفته اید، می توانید برنامه ای برای موفقیت داشته باشید. راهنمایی بسیار ساده است، تقریبا واضح است، اما گاهی این رویکرد ساده است که بهترین کار را انجام می دهد.

روال تمرین خود را به شخصیت خود برسانید
تمرین مارتینی
شما باید خودتان را تسریع کنید سعی کنید به هوشمندانه آموزش دهید نه سخت و برنامه ریزی کنید که تنها دو روز در هفته کار کنید و از آنجا پیشرفت کنید. در طی ماه اول شما در حدود 5 یا 6 از 10 سطح شدت تمرین و سپس شدت خود را در مراحل کوچک افزایش دهید. این به شما انگیزه میدهد و به شما کمک میکند تا در مسیر حرکت کنید. هیجان و شور و شوق شما هدیه ای است که می تواند به موفقیت باور نکردنی منجر شود – اگر هدف مشخص و برنامه ای را ایجاد کنید که به شما قدرت، استقامت و انرژی می دهد.

ورزشگر مد
شخصیت شما به طور کلی نیاز به پاسخگویی دارد. با قرار دادن یک دوست برای دیدار با شما و یا ثبت نام برای یک مجموعه خاص از کلاس های شش هفته ای، شما می توانید از چند هفته اول – زمانی که اکثر مردم ساده ترین روش برای ترک یا شتاب دادن به یک سبک روتین متفاوت را دریافت می کنند. فقط از مد خود استفاده کن

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

Accessibility