18
سپتامبر

تمرین برای ساخت عضلات قفسه سینه

اگر شروع به احساس آرامش در یک پیراهن گای، سپس نگاهی به ایده های ورزش عضلات قفسه سینه من. شما ممکن است از این که چگونه یک تمرین ساده می تواند PECS را تسکین دهد و به هر کسی که سینه خود را افتخار می کند، شگفت زده شود!

مردان و زنان می توانند هر دو از تمرینات متمرکز بر استخوان استفاده کنند. هیچ وقت دیر نیست که تمرینات را با هدف تقویت جراحت های ماهیچه ای (ماهیچه های قفسه سینه) به یک رژیم ورزشی اضافه کنید، و من برای همه یک راه حل دارم – آیا آنها برای ورزش و یا یک جنگجو آخر هفته به دنبال ایده های تناسب اندام جدید هستند.

مناطق بدن مشکلی بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار می دهد
من باید بگویم که من از عبارت “مسائل بدنه بدن” متنفر هستم. بیایید تمرکز کنیم بر آنچه که ما در مورد بدنمان دوست داریم و لذت بردن از داشتن مناسب بودن! اما من می دانم که افرادی وجود دارد که می خواهند کمک کنند تا یک موضوع خاص بدن را هدف قرار دهند. در ورزش، هیچ پیروزی سریع وجود ندارد و ما نمی توانیم جادویی از نظر چربی سوزی. با این حال، ما می توانیم از ورزش برای ساخت عضله در زمینه های کلیدی استفاده کنیم، و هر گونه تمریناتی که باعث سوختگی چربی می شوند، به شما کمک می کند تا تمام انرژی خود را حفظ کنید.

بنابراین، اگر شما نگران یک قفسه سفتی یا سفتی ناگهانی هستید، راه حل من اینجاست: push-ups! Pecs نیاز به ورزش مثل هر عضله دیگر. در حالی که آسان است که احساس سکته مغزی در مورد قفسه سفتی، آن را به طرز شگفت انگیزی آسان است! Push-ups یک روش محکم و درست است که روحیه شما و عضلات قفسه سینه شما را ایجاد می کند.

من مطمئن هستم بعضی از شما امیدوار بودم برای نوعی تمرین یا ابزار جدید برای تقویت سینه، اما حقیقت این است که گاهی اوقات اصول اولیه بهترین هستند. در دنیای امروز، ما تمایل داریم که تمرین را با “نگرش قدیمی”، با در نظر گرفتن “جدید”، انجام دهیم، اما تمرینات کمی وجود دارد که می تواند یک حرکت ساده را از لحاظ ساخت عضلات قفسه سینه بکشد. درست همانطور که یک سینه بند ورزشی فراهم می کند پشتیبانی می کند، عمل فیزیکی انجام فشار دادن کمک می کند تا عضلات قفسه سینه خود را ایجاد کنید تا قفسه سینه شما به صورت طبیعی حرکت کند. چندین بار یک سینه سفت و سخت به علت عدم تنشی عضلانی وجود دارد که ممکن است فشار دادن ساده به ساختن آن کمک کند.

فشار دادن به عنوان بخشی از روال تناسب اندام شما ممکن است قدیمی کلاسیک باشد، اما مطمئنا لازم نیست که خسته کننده باشید! در طول سالها، مربیان تناسب اندام و علاقه مندان به ورزش، سبک خود را به روش فشاری خود اضافه کرده اند تا بتوانند عضلات خاص سینه را هدف قرار دهند و این حرکت قدیمی مدرسه را تازه احساس کنند.

سعی کنید یکی از این هشت کار خاص را انجام دهید. یا، موارد مورد علاقه خود را مخلوط کنید و مطابقت دهید تا یک تمرین ایجاد کنید که PEC ها را برداشته و قفسه سفتی را برطرف کنید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility