17
سپتامبر

درمان پوست چرب سر صورت و بدن

این که آیا این هوا، ژنتیک و یا هورمون است،

همه ما درخشش کمی بر روی چهره ما در زمان. در اینجا نکات ضروری من برای حفظ پوست چرب تحت کنترل استپوست روغنی وقتی رخ می دهد که غدد

باسه سطح پوست خود را افزایش می دهند. اغلب افراد دارای پوست روغنی منافذ زیادی دارند و مستعد آکنه و همچنین درخشندگی هستند. هر کسی که تا به حال با پوست چرب و چرب به خوبی شناخته شده است می داند که در برخی مواقع می تواند خسته کننده باشد. اما اگر پوست روغنی داشته باشید، بیش از حد پریشان نباشید زیرا یکی از مهمترین عوارض پوست طبیعی است. این کمتر مستعد چین و چروک پوست خشک است. روغن پوست را مرطوب نگه می دارد، که چروک ها را در خفا نگه می دارد – همیشه یک چیز خوب است.

تا حدودی به علت پوسته پوسته شدن چربی، دلایل بسیاری وجود دارد که پوست ما می تواند از زمان به زمان کمی براق شود. اگر شما در آب و هوای گرمسیری زندگی می کنید، رطوبت طبیعی در هوا وجود دارد، و این باعث می شود که تولید نفتتان به overdrive بیفتد. و اگر شما از آب و هوای خشک لذت می برید، ممکن است هنوز پوست رطوبت داشته باشید، زیرا شما ژنتیکی هستید. پوست روغنی می تواند به علت تغییرات هورمونی باشد که اغلب در نوجوانان / اوایل دهه 20 دیده می شود. شما همچنین می توانید ترکیب پوست، به این معنی که برخی از مناطق چهره شما چرب هستند، و برخی خشک هستند.

صرف نظر از علت پوست روغنی شما، راه هایی برای کاهش درخشش وجود دارد و پوست خود را مات ظاهر می کند.

6 نکات برای نگه داشتن پوست چرب تحت کنترل
1. بسته عاقلانه
چیزی ساده تر از انجام حمل و نقل ورق های بافت نفت و بافت ها می تواند در طول روز، شما را کنترل کند. ورق های ضدعفونی کننده نفت یک راه ارزان برای برداشتن روغن اضافی روی صورت شما هستند و بعد از تمیز کردن چهره شما، یک ساعت مات را به شما نشان می دهند.

2. پشت مو را بکشید
مو می تواند زیبا زمانی که شما آن را ترک، اما همچنین می تواند پوست روغنی را تشدید کند. اگر پوست روغنی داشته باشید، سعی کنید موهای خود را تا حد ممکن از بین ببرید تا منافذ پوشیده شده و درخشش بیش از حد جلوگیری شود. این به خصوص اگر شما موی بلند داشته باشید، بنابراین مطمئن شوید که موهایتان را پاک کنید و پیشانی خود را کاملا تمیز کنید.

3. دست نزنید
این یک نوک زیبایی کلاسیک است: چهره خود را لمس نکنید. به نظر ساده، اما آسان تر از انجام انجام شده است! هر زمانی که شما در مورد دست زدن به چهره خود فکر می کنید، خود را به یاد داشته باشید که می توانید بدون هرگونه لمس، ناخالصی ها را به پوست خود انتقال دهید.

4. مواد آرایشی بدون روغن را امتحان کنید
اگر از لوازم آرایشی استفاده می کنید، برای افرادی که از روغن یا آب استفاده می کنند، نگاه کنید زیرا آنها تولید بیش از حد نفت را تشویق نمی کنند. حتی بهتر از آرایش بدون روغن؟ بدون آرایش در همه شجاع باشید و روز با چهره برهنه روبرو شوید!

5. مرطوب کننده های مختلف را امتحان کنید
گاهی اوقات پوست روغنی فقط در مناطق خاصی از صورت ظاهر می شود، مانند منطقه T (منطقه تی شکل پیشانی، بینی و چانه)، اما گونه هنوز خشک یا طبیعی است. مناطق چهره شما که چرب هستند، ممکن است نیاز به یک مرطوب کننده سبک تر داشته باشند، بنابراین مرطوب کننده ها را امتحان کنید تا زمانی که یک مورد مناسب برای شما پیدا کنید!

6. مراقبت از پوست را به یک مراسم بدهید
پوست خوب با عادت های خوب شروع می شود. اگر پوست چرب دارید، گام دیگری را به زیبایی رژیم ماسک اضافه کنید! خاک رس ماسک با نعناع برای از بین بردن ناخالصی ها و کاهش دید منافذ عالی است. و یک پاک کننده با مرکبات را انتخاب کنید، زیرا این می تواند به طور موثر چربی پوست را از بین ببرد.

***

به یاد داشته باشید بدون توجه به نوع پوست شما، یک روش مراقبت پوستی مناسب، کلیدی است. پوست شما را به خوبی تحت درمان قرار دهید و در عوض به خوبی به شما درمان خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility