22
آگوست

9 روش برای رابطه زناشویی طولانی تر

 بیشتر مردها در روابط خود نمی توانند بیشتر از 5 دقیقه را بگذرانند اما تحقیقات جدید نشان داده نیمی از مردان کمتر دو دقیقه فعالیتشان به اتمام کار می رسد .

 

1 – تحریکات جنسی خود را پایین نگاه دارید.

علتش این است که مانند اسلحه ایی بارگری شده است که فقط باید یک دکمه را زد . شما ریتمتان را در مورد خوددتان پایین بیاورید . یعنی زود داغ نکنید عادی بر خورد کنید.

 

2- تحرک خود را در انجام دادن این عمل پایین بیاورید به اصتلاح جلوی سرعت خود را بگیرید.

لیز توماس، درمانگر ازدواج توصیه می کند سرعت عمل زناشویی شما باید کنترل شده و ریتمی خاص باشد که جلوی نا هماهنگی های ارضایی شریک زناشویی شما را بگیرد. گام به گام جوری جلو بروید تا به یک ریتم خاص رضایت بخش دست پیدا کنید که هم شما راضی باشید و هم شریک زندگی

 

3 – تغییر دادن روش انجام عمل زناشویی

با تغییر روش می توانید تا حدود زمان برقرار رابطه را طولانی کنید مثلا در چه حالت هایی این کار را انجام می دهید ان حالت ها را عوض کنید. ممکن است با تغییر در این حالت ها منظور (فرم هایی که رابطه دارید) تاثیر بر طولانی کردن رابطه بگذارد و این مثبت است.

 

4 – یک دقیقه صبر در هنگام قبل از  اورگاسم

شما زمانی که به حالت اورگاسم برسید که به زمان بی بازگشت می گویند و دیگر حس شما فروکش خواهد کرد قبل از ان می توانید یک دقیقه صبر کنید و هیچ ارتباطی برفرار نکنید .

 

5 – پایه الت تناسلی را پایین بیاورید

پایه منظور بیضه ها را به ارامی  پایین بکشید. این یک روش ماثر و قدیمی در این باره است.

 

6 – ورش کنید خصوصا ورزشهایی که لگن شما را تقویت می کند.

6. او را کجل، یوگا، و pilates. همه این تمرینات، عضلات کف لگن را تقویت می کنند که به شما کمک می کند تا اسپاسم ارگاسم را کنترل کنید.

 

7 –  ایستاده عمودی برقرار رابطه

به دلیل این که نقاط حساس کمتری تحریک می شود . و موجب افزایش مدت برقرار می گردد.

 

8 – مراجعه به پزشک

اگر چناجه این موضوع باعث مشکلات زیادی با همسترتان شده است می توانید به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

 

9 – گرفتن condoms زخیم

با گرفتن کاندوم زخیم می توانید رابطه طولانی تر برقرار کنید و این پوشش باعث می شود اتصال کمتر شده و در نتیجه رابطه شما طولانی تر خواهد بود .

 

نکته پایانی تمام نکات بالا در جهت بهبود زندگی شما ذکر شده است واین اگر شما یک مرد هستید و به احتمال زیاد هم همین طور است این نکته بسیار مهم که در هر رابطه قرار هست لذت ببرید قرار نیست شما از رابطه لذتی نبرید و همیشه هم مردها در این مورد مقصر نیستن و رابطه بسیار طولانی و بی هدف و بی لذت بی فایده است باتشکر سایت اموزش یک

لطفا اگر بازنشر میی کنید منع را هم ذکر کنید متشکرم

 

 

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility