9
آگوست

یوگا واقعا چقدر برای سلامتی مهم است

تمرینات ورزشی

ورزش یوگا

در حالی که محبوبیت یوگا به طور مداوم در حال رشد است، ما باید این واقعیت را تایید کنیم که فقط تعداد محدودی از مردم در مورد مزایای بهداشتی مرتبط با تمرین یوگا را می دانند. در واقع، مزایای مختلفی وجود دارد که می توان آن ها را ذکر کرد، اما در این بخش از سایت اموزش یک به یرخی از امتیازات این ورزش برای سلامتیتان گفته خواهد شد فکر می کنم به این اندازه کافی باشد تا بتوانید ببینید که چرا میلیون ها نفر در حال حاضر به یوگا روی اورده اند و به طور منظم تمرین می کنند.

تناسب اندام همه جانبه

سلامت یک سرمایه فوق العاده گران بهاست . تناسب اندام هم برای حفظ سلامتی بدن ما الزامی است  و یوگا دقیقا همان چیزی را ارائه می دهد که سلامتی ما به ان احتیاج دارد . یوگا درباره پرنایاما، مدیتیشن و موقعیت است که به طور کلی برای ارائه یک بسته جامع کامل ارائه می شود. در کل، یوگا در حال بهبود سلامت انسان است، توانایی ذهنی، قدرت ذاتی خود را بهبود می بخشد، بدن را سم زدایی می کند و از آسیب محافظت می کند.

 

کاهش وزن

بسیاری افراد از سراسر جهان می خواهند وزن خود کاهش بدهند و حقیقت این است که یوگا می تواند با آن بسیار کمک کند. Kapalbhati pranayama و salutations یوگا بسیار برای کاهش وزن موثر هستند. در عین حال، همانطور که شما به طور منظم یوگا را تمرین می کنید، خیلی بیشتر حساس به آنچه بدن از نظر شما از نظر تغذیه نیاز دارد. بنابراین وزن شما به نحوی بسیار ساده تر وزن شما کم  خواهد شد.

 

از دست دادن استرس

اساسا همه چیز در اطراف یوگا به شما کمک می کند تا از استرس خلاص شوید. فقط چند دقیقه در روز به کاهش استرس انباشته شده روزانه در ذهن و بدن کمک می کند. این به روش های مختلفی امکان پذیر است. به عنوان مثال، ارزان ترین درمان و بی خطر ترین درمان برای از بین بردن استرس و ذعف اعصاب یوگا است. اگر شما یک فروشگاه یوگا را چک کنید، می بینید که تمام تجهیزات مورد نیاز مقرون به صرفه است بنابراین شما مجبور نیستید مقدار زیادی پول را در تجهیزات ورزشی گران قیمت یا عضویت در باشگاه صرف کنید.

 

افزایش ایمنی

ما در واقع از ترکیب ذهن، بدن و روح ساخته شده است. هنگامی که ناهنجاری های بدنی ظاهر می شود، ذهن تحت تاثیر قرار می گیرد. هنگامی که ذهن احساس نا آرامی می کند، بدن بدتر می شود. تمرین یوگا اساسا عضلات و ماساژ بدن خود را تقویت می کند. تکنیک های تنفس استرس را آزاد می کند. همه این ها با هم کار می کنند تا ایمنی کلی بدن را در برابر بیماری و اختلالات ذهنی افزایش دهند.

 

افزایش آگاهی

ذهن شما همیشه کار می کند، در مورد آینده و گذشته فکر می کنید، که معمولا در زمان فعلی در حال حاضر کامل نیست. این متاسفانه منجر به استرس بسیار ناخوشایند می شود که وقتی ذهن آرام می شود، این محدودیت می تواند برداشته شود. پرانایاما و یوگا در ایجاد آگاهی از ذهن به سمت حال حاضر کمک زیادی خواهند کرد. این جایی است که ذهن می تواند سخت تر کار کند و سالم باقی بماند.

 

افزایش انرژی

اگر هنگام خوابیدن به طور کامل از بین بردن همه چیزهایی که در طول روز اتفاق افتاده است، استرس را حفظ کنید. اگر در کار روزانه شما را از طریق کارهای مختلف و چند وظیفه ای دارید وکارتان خسته کننده است. تمرین یوگا در یک برنامه روزانه، افزایش انرژی مورد نیاز را برای شما به ارمغان می آورد. این به ویژه هنگامی است که آن را با تفکر ترکیب کنید.

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

Accessibility