14
آوریل

تعبیر خواب پرواز

,تعبیر خواب پرواز,تعبیر خواب پرواز بدون بال,تعبیر خواب پرواز با چتر,تعبیر خواب پرواز كردن,تعبیر خواب پرواز با هواپیما,تعبیر خواب پرواز روی آب,تعبیر خواب پرواز روی دریا,تعبير خواب پرواز كردن بدون بال,تعبيرخواب پرواز بدون بال,تعبير خواب پرواز كردن در اسمان,تعبير خواب پرواز كردن با هواپيما,تعبير خواب پرواز كردن با بالن,تعبير خواب پرواز روي اب,تعبیر خواب پرواز بر روی دریا

تعبیر خواب – پرواز

تعبیر خواب پرواز از نگاه  معبرین امروزی:

اگر خواب پرواز دیدید و در جاهای غیر معمول فرود امدید رویداد های غیر منتظره در زندگی واقعیتان است.

اگر خواب دیدید عقاب در حال پرواز در اسمان علامت از واقعت مبارزه تلخ برای حفظ و یا اجرای یک طرح را نشان می دهد ولی می توانید امید وار باشید که کارتان با پیروزی به پایان خواهد رسید.

اگر دیدید یک کبوتر به تنهایی در اسمان در حال پرواز است علامت ان است که دوست شما دچار مشکل شده است به زودی

پیامی از ان دریافت خواهید کرد.

کشتن پرنده در حال پرواز با اصلحه نشان از سرخوردگی ها و گریه ها دارد.

اگز خواب پرواز خفاش دیده اید نشان از خبر مرگ یک دوست است.

تعبیر خواب پرواز در هواپیما نوید تغییرات شاد را در زندگیتان نوید می دهد.

اگر در هین پرواز دچار مشکلی شد از جمله هلیکوپتر یا هواپیما نشان از این دارد که شما باید به نیازمندان کمک کنید.

اگر شما بدون بال و بدون هیچ وسیله نقلیه ایی پرواز می کنید و پرواز در اختیار شما است, این موفقیت در کسب و کار و عشق را برای زندگی شما نوید می دهد.

تعبیر خواب پرواز از نگاه معبرین الهی و سنتی:

پرواز در خواب نيکو است مگر اين که مستقيم تا اعماق آسمان بالا برويد که ديگر زير پاي خود را نبينيد. اين را معبران بد دانسته اند و معتقدند که حيات بيننده خواب را خطري حتمي تهديد مي کند. پريدن بيشتر سفرکردن تعبير شده يا زن گرفتن. اما اگر ديديد که پرواز مي کنيد و از جايي برمي خيزيد و به آرامي جاي ديگر فرود مي آييد تحول و دگر گوني در زندگي شما به وجود مي آيد که دل خواه است. اگر جاي سبز و خرمي فرو آمديد از اين تحول و دگر گوني سود مي بريد. پرواز در شب تحولي است آميخته به اندوه و غم يا سفري است که خستگي …
و رنج دارد و و سود ندارد. گاه در خواب مي بينيد که پرواز مي کنيد اما مي خواهيد خود را به لبه ديوار يا بالاي برج و يا نقطه ديگري برسانيد و هر چه تلاش مي کنيد نمي توانيد. اين نشانه آن است که در تحولات آينده زندگي براي رسيدن به هدف هاي تعيين شده دچار مشکل و سختي مي شويد و يا اصلا نمي رسيد. مجلسي نوشته اگر کسي ببيند که حين پرواز به زمين مي افتد زن خود را طلاق مي دهد و زني ديگر مي گيرد اما سقوط در خواب نمايانگر سقوط حرفه اي و شغلي است و گوياي اين واقعيت که براي ايجاد تحول با ناکامي رو به رو مي شوبد. مجموعا ديدن پرواز در خواب بد نيست و بهبود امور را نويد مي دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility