10
آوریل

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

,تعبیر خواب بالن,تعبیر خواب بالن سواری,تعبیر خواب النگو,تعبير خواب بالنگ,تعبیر خواب بالن سوار شدن,تعبیر خواب بالن کوچک,تعبیر خواب بالن بزرگ,تعبیر خواب مربای بالنگ,تعبیر خواب میوه بالنگ,تعبیر خواب دیدن بالن,تعبیر خواب النگو طلا,تعبیر خواب النگوی طلا در دست,تعبیر خواب النگوی طلا در دست داشتن,تعبیر خواب النگو شکسته,تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن,تعبیر خواب النگو طلا در دست,تعبیر خواب النگو طلا شکسته,تعبیر خواب النگوی طلا شکسته,تعبیر خواب النگوی طلا برای زن,تعبير خواب درخت بالنگ,تعبیر خواب مربا بالنگ,تعبیر خواب سوار شدن بر بالن,تعبیر دیدن بالن در خواب

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن از نگاه معبرین امروزی

اگز خواب دیدید کناز یک بالن ایستاده اید و در حال تماشای ان هستید نشانه این است که شما در حال تلاش هستید که یاد گذشته که شادتر بودید مثل زمان کودکی بازگردانید و دوباره شاد زندگی کنید.

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

اگر بالن ها در بالای اسمان قرار دارد نشانه این است که شما بسیار برای دوران کودکی خود حسرت می خورید و شما در محیط خانواده با هر سن و سالی که دارید سعی می کنید دوران کودکی خود را از دست ندهید.

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

اگر خواب دیدید که بالن شما رو به بالا حرکت می کرد نشان ان است که به دنبال راه هایی هستید که در هر محیط اجتماعی که هستید  خود را ارتقاع دهید وبه سطح بالاتری دست یابید. اگر مثلا شما در یک سازمانی مشغول هستید وبالن شما در خواب بالا می رفت نشان این است که ممکن است که شما سمت بالاتری بدست بیاورید.در هر صورت بالا رفتن با بالن تعبیر ارتقاع و رشد کردن در هر نوع کار و فعالیت و ازادی عمل را  تعبیر دارد.

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

از نگاه معبرین امروزی بالن می تواند نگاه ما به رسیدن به اسمان را تعبیر داشته باشد یعنی این که افرادی می توانند به اسمانها بالا بروند منظور دیدین ملکوت است یعنی خواب شما می تواند پیام الهی و عرفانی داشته باشد با این موضوع که بایک بالن هم می توان پرواز کزد این بسیار معنی و مفهوم عمیفی برای مادارد و ان این است که رسیدن به ملکوت ان قدر هم سخت نیست بالنی می خواهد که پر از خوبی ها و قلبی پاک باشد معبرین غربی بالن را خوبی های معمولی می دانند که با همان ما می توانیم به غیب راه یابیم کنیم.

بیشتر  http://www.gotohoroscope.com/txt/dream-dictionary-balloon.html

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن از نگاه معبرین سنتی

بالن بر وزن (واگن) يک کلمه فرانسوي است که به زبان ما نيز وارد گرديده و پذيرفته شده و آن کيسه اي است محتوي گاز يا هوا که به وسيله آن به آسمان مي رفتند و مسافاتي را مي پيمودند. ديدن بالن در خواب چند وجه دارد. يک وقت بالن کوچک است مثل بادکنک که به دست مي گيرندو بچه ها با آن بازي مي کنند. اين بالن کوچک و در واقع بادکنک نشانه شک و ترديد است….

تعبیر خواب بالن

تعبیر خواب بالن

اگر رنگ آن زرد باشد کاري است مشکوک که غم مي آورد. اگر زرد باشد براي بيننده خواب ايجاد هيجان مي کند و چنانچه سياه باشد گوياي جهلي است که نسبت به آن کار مشکوک داريد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility