30
مارس

تعبیر خواب افتادن و سقوط کردن

,تعبیر خواب افتادن دندان,تعبیر خواب افتادن دندان نیش,تعبیر خواب افتادن دندان جلو,تعبیر خواب افتادن دندان نیش بالا,تعبیر خواب افتادن دندان پایین,تعبیر خواب افتادن دندان آسیاب پایین,تعبیر خواب افتادن دندان آسیاب,تعبیر خواب افتادن دندان خراب,تعبیر خواب افتادن دندان ها,تعبیر خواب افتادن دندان جلویی,تعبیر خواب افتادن از بلندی,تعبیر خواب افتادن از بلندی چیست,تعبیر خواب سقوط از بلندی,تعبیر خواب افتادن از کوه,تعبیر خواب افتادن فرزند از بلندی,تعبیر خواب افتادن کودک از بلندی,تعبیر خواب ترس از افتادن از بلندی,تعبیر خواب افتادن ار بلندی,تعبیر خواب افتادن سنگ از کوه,تعبیر خواب افتادن فرزند از ارتفاع,تعبیر خواب افتادن در آب,تعبیر خواب افتادن در آب رودخانه,تعبیر خواب افتادن در آب گل آلود,تعبیر خواب افتادن در آب استخر,تعبیر خواب افتادن در آب روان,تعبیر خواب افتادن درآب کثیف,تعبیر خواب غرق شدن در آب,تعبیر خواب غرق شدن در آب دریا,تعبیر خواب سقوط در آب,تعبیر خواب غرق شدن در آب گل آلود,تعبیر خواب افتادن دندان نیش پایین,تعبیر خواب افتادن دندان نیش بالا ابن سیرین,تعبیر خواب شکستن دندان نیش,تعبير خواب افتادن دندان نيش,تعبیر خواب شکستن دندان نیش بالا,تعبير خواب افتادن دندان نيش بالا,تعبیر افتادن دندان نیش در خواب,تعبیر خواب شکستن دندان نیش پایین,تعبیر خواب افتادن در چاه,تعبیر خواب افتادن در چاه فاضلاب,تعبیر خواب افتادن در چاه آب,تعبیر خواب افتادن در چاه توالت,تعبیر خواب افتادن در چاه دستشویی,تعبیر خواب افتادن در چاه مدفوع,تعبیر خواب افتادن در چاه مستراح,تعبیر خواب افتادن در چاه نجاست,تعبیر خواب افتادن در چاه بدون آب,تعبیر خواب سقوط در چاه,تعبیر خواب افتادن,تعبیر خواب افتادن دندون,تعبیر خواب افتادن جنین,تعبیر خواب افتادن دندان جلو با خونریزی,تعبیر خواب افتادن دندان جلو در دست,تعبیر خواب افتادن دندان جلوی,تعبیر خواب افتادن دندان جلو ابن سیرین,تعبير خواب افتادن دندانهاي جلو,تعبیر خواب شکستن دندان جلو,تعبیر خواب شکستن دندان جلو بالا,تعبیر خواب شکستن دندان جلویی,تعبير خواب افتادن دندون,تعبیر خواب افتادن دندون جلو,تعبیر خواب افتادن دندون خراب,تعبیر خواب افتادن دندون نیش,تعبیر خواب افتادن دندون عقل,تعبیر خواب افتادن بچه از بلندی,تعبیر خواب افتادن بچه در چاه,تعبیر خواب افتادن بچه در آب,تعبیر خواب افتادن بچه از پشت بام,تعبیر خواب افتادن بچه از دست,تعبير خواب افتادن بچه,تعبیر خواب افتادن بچه از ارتفاع,تعبیر خواب راه افتادن بچه,تعبیر خواب افتادن بچه زن حامله

تعبیر خواب افتادن

رویاهای سقوط شایع ترین در میان تمام رویاهای مشترک ما در طول عمر زندگی همه ماست

. محققان می گویند این انسان به طور متوسط در مورد خواب های مربوط به سقوط حدودا برای هرفرد 5 بار در طول زندگیش تجربه می کند. این رویاها می تواند بسیار ترسناک باشد ، که چند دقیقه طول می کشد قبل از اینکه شما به زمین بر خورد کنید. رویاهای از این طبیعت تمایل برای بیدار کردن شما از مسائل که شما به طور روزمره با ان درگیر هستید ولی توجه ایی به ریسک ان ندارید. در اکثر موارد هر زمان که ما در حال سقوط در خواب هستیم، به این معنی است که ما کنترل در برخی از جنبه  زندگی روزمره را از دست داده ایم و باید ان را اصلاح کنیم.

ریشه های این خواب می تواند بعضی از موارد زیر باشد.

مربوط به روابط، محل کار، مدرسه یا زندگی در خانه. سقوط می تواند مسائل درونی یا بیرونی شما باشد که نادیده گرفته شده اند، بسته زمینه رویا می تواند.بسته به جنبه ی خواب شما کنترل از دست رفته یک وضعیت خاص در زندگی شما نشان می دهد باشد.

دلایلی که ممکن است خواب شما اصلا تعبیر خاصی نداشته باشد و ریشه در مشکلات جسمی و روانی شما داشته باشد.

اگر فرد از استرس، افسردگی، اضطراب، بیش از حد قند یا کافئین درد و رنج زیاد در شب. پرشهای عصبی همچنین می توانند در هنگام خواب به شکل سقوط نمایان شود این گفته از دانشگاه خواب آمریکا گرفته شده است.

و ادامه مطالب با مطالب مربوط به افتادن

 

بسیار اتفاق می افتد که در خواب می افتیم یا بی آنکه خواب ی دیده باشیم حالتی شبیه افتادن و پرت شدن پیدا می کنیم و در این حال سراسیمه برمی خیزیم و می نشینیم. این نوعی ناراحتی عصبی است که اگر تکرار شود بیماری است که باید معالجه شود و طبعا هیچ تعبیر ی ندارد زیرا اصولا خواب نیست. اما در مورد دیگر خواب می بینیم با مقدمه و موخره و در جریان این خواب مشاهده می کنیم که می افتیم یا پرت می شویم و یا از ارتفاعی سقوط می نماییم . این خواب است و تعبیر دارد و باید در خواب نامه به دنبال معنی و مفهوم آن گشت. افتادن به روی اشخاص نشان نوعی اختلاف و منازعه است که باید در روزهای آینده مراقب اعمال و رفتار خویش باشیم و از برخوردهای تند و خشم آلود پرهیز کنیم . افتادن از بلندی ناکامی است. ناکامی و نامرادی در بر آوردن کلیه آرزوهای نهانی که در دل داریم و این ناکامی بستگی دارد به ارتفاع محلی که از آن می افتیم. اگر دیدید که به روی در خانه یا درگاه و آستانه افتادیدبرای شما تشویش و نگرانی پیدا می شود. اگر از کوه پرت شدیم در کارها با شکست رو به رو می شویم و نارضایی برای ما پیش می آید و میزان آن هم بستگی دارد به آسیبی که در اثر سقوط به ما وارد می آید. احتمالا می افتید اما دوباره برمی خیزید و از همان کوه بالا می روید. از پلکان پرت می شوید و مجددا به بالا رفتن می پردازید این دو یکدیگر را خنثی می کنند و نشان دهنده این واقعیت هستند که شما اهل مجاهده و کوشش هستید و شکست شما را از پای در نمی آورد. اگر در نتیجه افتادن مجروح شدید به اندازه زخمی که به شما وارد آمده زیان می بینید. لرزیدن و افتادن از رسیدن رنج و بلا خبر می دهد. اگر کسی شما را پرت کرد و در نتیجه به زمین خوردید بی تردید شخصی موجب تخفیف شان و مقام شما می شود و اگر شما کسی را به پایین انداختید این آسیب از شما به دیگری وارد می آید. اگر افتادید ولی آرام و آهسته (مثل یک ورقه کاغذ در هوا) به زمین رسیدید خطری شما را تهدید می کند ولی زیان نمی بینید.اگر از ارتفاع افتادید اما زیر پای شما آبی صاف و روشن بود نا خواسته حادثه ای اتفاق می افتد که به خشنودی شما پایان میابد. روی هم رفته افتادن در خواب تنزل است و احتمال آسیب و زیان و خطرهایی که در زندگی ما را تهدید می کنند در خواب شبانه ما به صورت افتادن شکل می گیرند که روح ما از آن خطرها آگاهی می دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility