29
مارس

تعبیر خواب ادرار كردن به صورت کامل و جدید

این تعبیر امروزی و روانپزشکی هست.

دفع ادرار

رویای ادرار نشان دهنده رهایی از تنش.تسکین درد هاست خود که یکی از مشکلات شما شده است  که مدت زمان طولانی فکر شمار را درگیر کرده باشد. همچنین ممکن است رهایی از استرس را منعکس کند.و یا شاید پدید امدن دوره زمانی ارام را نشان می دهد روز های بدون مشکل. شاید این خواب به شما نوید خارچ شدن  از فشار ها و استرس را می دهد، ویا شاید هم مشکلات، و یا مسئله ای است که به زودی حل  می شود.

ادرار کردن بانگاه منفی

ممکن است احساسات در مورد لذت نبردن از صحبت کردن با مردم را منعکس کند.

اگر خواب دید کسی در نزدیکی شما ادرار می کند و شما نارازی هستید علامت ان است که شخصی می خواهد مشکلات خود از طریق ناراحت کردن شما حل کند مثل مشکلات مالی و …. ویا شاید ادرار کردن در کنار شما علامت ان باشد که شخصی یا اشخاصی حریم خصوصی شما زا نقض می کنند.

به عنوان مثال: یک مرد خواب از شدت نیاز به ادرار کردن و احساس راحتی بسیار عمیقی در حال او شکل می گیرد. در بیدار شدن از خواب زندگی او به شدت حفظ شد و مشکلات مالی و کاری او برطرف  خواهد شد.

 

تعبیر از منابع قدیمی:

محمد بن سيرين گويد:

اگر كسي بيند كه ادرار كند، به جايگاهي كه موضع آن نباشد، اگر صاحب خواب غمگين و وام دار بود، دليل كند كه از غم فرج يابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر بيند، دليل كند كه مالش نقصان آيد، بر مقدار ادرار.

حضرت دانيال گويد:

اگر بيند كه در جايگاهي مجهول ادرار كند، دليل بود كه از اهل آن موضع زن خواهد يا كنيزك خرد. اگر بيند كه به جاي ادرار خون همي رفت،

ابراهيم كرماني گويد:

اگر بيند كه اندر چاهي ادرار كرد، دليل كند كه از كسي مال حلال حاصل كند. اگر بيند كه ادرار همي كرد، دليل كند كه او را فرزندي آيد كه قران ظاهرخواند و عالم و دانا گردد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Accessibility